Aktuality ze školní jídelny

Ač neradi, jsme nuceni přistoupit ke zvýšení cen za stravné. Vedou nás k tomu hlavně zvyšující se ceny surovin.

Proto od 1. září zvyšujeme ceny tak, jak je uvedeno v následujícím přehledu:

do 6 let - běžný oběd = 25,- ; bezlepková dieta = nepřipravujeme
7 až 10 let - běžný oběd = 29,-; bezlepková dieta = 35,-
11 až 14 let - běžný oběd = 30,-; bezlepková dieta = 37,-
nad 15 let - běžný oběd = 32,-; bezlepková dieta = 40,-
zaměstnanci ZŠ - běžný oběd = 32,-; bezlepková dieta = 40,-
cizí strávníci - běžný oběd = 66,-; bezlepková dieta = 74,-

Upozorňujeme také všechny strávníky - žáky, kteří končí v tomto školním roce docházku do naší školy, aby se nejpozději do 28. 6. zastavili v kanceláři jídelny a vyrovnali své pohledávky a závazky včetně vrácení čipu – za ten dostane strávník vrácenou zálohu 120,- Kč.

V jídelně budeme vařit i o prázdninách, a to:
- od 1. do 19. července pro děti z MŠ Jíloviště (do 12. 7.), pro příměstské tábory a pro „cizí“ strávníky.
- od 12. do 16. srpna pro „cizí strávníky a
- od 26. do 30. srpna (přípravný týden) pro „cizí“ strávníky, učitele a pro příměstský tábor.

V novém školním roce začneme vařit v pondělí 2. 9.
První inkaso budeme poptávat v týdnu po 19. srpnu. Ostatní platby budeme přijímat od 26. srpna.

Děkujeme za spolupráci a už teď přejeme pěkné prázdniny a těšíme se na shledání v září.