DEN ZEMĚ - pondělí 22.4.2024

Dnes se žáci naší školy spolu se svými učiteli podíleli na akci " DEN ZEMĚ". Mníšečtí občané mohli naše žáky zahlednout při úklidu na více místech jak ve městě, tak v přírodě. I když bylo poněkud chladno, všichni se snažili odvést dobře svou práci.

Smyslem akce, kterou jsme ráno zahájili bazárkem oblečení, bylo připomenout našim dětem, že stav naší planety je závislý jen a pouze na našem chování. Proto jsme se snažili žákům vysvětlit, že ochrana přírody není jen úklid odpadků, ale že se jedná vlastně o životní styl " neplýtvání " , což souvisí třeba i se zbytečnými nákupy nového oblečení, když to obnošené může třeba někomu ještě udělat radost a dál sloužit.  Proto jsme dnes ráno začali bazárkem oblečení a také jedna z fotografií je z 6.D po přípravě odvozu věcí do dětského domova.

Koho to bude zajímat, může se podívat na jedno zajímavé video  ZDE

Sdílet