Chřipková epidemie - uzavření školy od 21.-24.1.2020

Vážení rodiče,
bohužel z důvodu agresivního šíření chřipkové epidemie řešíme od včerejšího odpoledne omlouvání žáků, učitelů i asistentů. Kontaktovali jsme hygienickou stanici, lékařky i zřizovatele.

Ve spolupráci se zřizovatelem školy Městem Mníšek pod Brdy jsme se rozhodli využít práva školu uzavřít od úterý 21.1.2020 do pátku 24.1.2020 včetně. Chceme tímto krokem zamezit agresivnímu šíření tohoto onemocnění. Pro žáky bez známek onemocnění z prvních až třetích tříd bude otevřeno jedno oddělení ŠD od 8:00 – 16:00 hod.

Pokud máte o tuto službu zájem, kontaktujte ještě dnes paní Kotíkovou, vedoucí ŠD na email: kotikova.anna@zsmnisek.cz nebo na telefon 775619580. Školní jídelna rovněž nebude v provozu, proto pokud využijete pro své dítě služby ŠD, zajistěte dítěti svačinu.


Děkujeme za pochopení Michaela Pažoutová - ředitelka školy

Sdílet