Krásné Velikonoce Vám všem

Vážíme si práce našich zdravotníků a přejeme jim co možná nejklidnější Velikonoce...

Již delší dobu jsme si my zaměstnanci naší školy lámali hlavu nad tím, čím bychom mohli být prospěšní našim zdravotníkům. Vážíme si jejich obětavosti, zejména v této době. Jejich povolání je náročné nejen fyzicky, ale i psychicky. Přitom odměna, které se jim dostává, je neadekvátní tomu, co musí vydržet. Všem zdravotníkům bychom po skončení této šílené doby přáli dlouhou dovolenou a státem hrazené lázně.

Ale oni potřebují naši pomoc už nyní! Proto se naše škola rozhodla, že zaměstnanci přinesou ze svých domácích zásob suroviny a společně upečeme velikonoční mazance. Dnes mají žáci prázdniny, proto se dnes peklo, rozváželo, obdarovávalo. Zavezli jsme celkem 110 mazanců pro zdravotníky nemocnic v Příbrami, Hořovicích a Sedlčanech, které naši zaměstnanci využili  k očkování. Navíc právě v Příbrami se obětavě a trpělivě starali o našeho kolegu.

Snad jim toto malé gesto udělá radost.

Krásné Velikonoce Vám všem. 

 

Sdílet