Vítání prvňáčku pro školní rok 2022/2023

Vážení rodiče, prarodiče, milí prvňáčkové, naši hosté,


dovolte mi, abych Vás všechny přivítala v tento slavnostní den. Den, kdy doprovázíme naše nejmladší žáky jejich první den do školy. Děkujeme Vám za důvěru, kterou jste v nás vložili a mohu Vám slíbit, že se budeme maximálně snažit ji posilovat.


Nyní bych ráda pozvala na pódium již naše hosty. Vybírali jsem je velmi pečlivě, jsou to tři dámy a tím hlavním klíčem byla zásluha každé z nich na stavbě tohoto Pavilonu, ve kterém můžeme přivítat naše prvňáčky.


Jako první bych pozvala na podium dámu, místopředsedkyni poslanecké sněmovny p. Věru Kovářovou, dále mi dovolte pozvat současnou paní starostku města Mníšek pod Brdy p. Magdalenu Davis a jako poslední bych ráda pozvala bývalou místostarostku města Mníšek pod Brdy p. Danielu
Páterovou.


Veliké poděkování patří i našim sponzorům, kteří nám darují školní potřeby pro prvňáčky. Je to společnost Komwag spolu s Městem Mníšek pod Brdy, dále Eurosignál pan Ježdík a rovněž p. Jarolímek- pekařství. Všem velmi děkujeme za dárky pro prvňáky.

 

Jako další a velmi důležitá osoba pro každou třídu je paní učitelka
p.učitelka třídy 1. A Marii Davídková
p.učitelka třídy 1. B Barbora Amsalem
p.učitelka třídy 1. C Christine Pölderlová
p.učitelka třídy 1. D Martina Fialová

 

Přeji Vám i nám všem úspěšný školní rok 2022/2023.
Michaela Pažoutová

 

Sdílet